Munch-Auksjonen 2013, del 1

Auksjon onsdag 5. juni 2013 kl 20:00

Munch, Edvard (1863-1944)
Stående med klede

Akvarell på tykt hvitt papir
Arket: 291x228 mm
Signert med blyant nede t.h.: Edv Munch

Auksjonert onsdag 5. juni 2013 kl 20:00

Vurdering
NOK 1 000 000–1 500 000