Munch-Auksjonen 2013, del 1

Auksjon onsdag 5. juni 2013 kl 20:00

Munch, Edvard (1863-1944)
Tiltrekning I

Litografi trykket i svart på tynt hvitt japanpapir
Arket: 506x385-387 mm Motivet: 472x355 mm
, doublert Signert med blyant nede t.h.: Edv Munch

1896
Woll 75.

Auksjonert onsdag 5. juni 2013 kl 20:00

Vurdering
NOK 400 000–600 000