Auksjon mandag 18. desember 2000 kl 18:00

Gamle Logen

Nerdrum, Odd (1944-)
Selvportrett

Litografi, lysmål
80x61
Signert nede t.h.: Nerdrum.

Påtegnet nede på arket: PT.

Vurdering
NOK 10 000

Tilslag NOK 14 000