Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon mandag 25. november 2013 kl 19:00

Krohg, Christian (1852-1925)
Oda leser Verdens Gang

Olje på lerret
50x62
Signert nede t.h.: C Krohg

Påtegnet på baksiden, på blindrammen med annen tittel: "Sommeraften".

Auksjonert mandag 25. november 2013 kl 19:00

Vurdering
NOK 400 000–600 000

Tilslag NOK 150 000 med forbehold