Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon mandag 25. november 2013 kl 19:00

Krohg, Christian (1852-1925)
Fisker med pipe

Olje på lerret, oppklebet på plate
41x43
Signert nede t.h.: C Krohg

Auksjonert mandag 25. november 2013 kl 19:00

Vurdering