Krohg, Christian(1852-1925)
Fisker med pipe
Olje på lerret, oppklebet på plate
41x43
Signert nede t.h.: C Krohg
Vurdering
Auksjonert mandag 25. november 2013 kl 19:00
41x43
Signert nede t.h.: C Krohg
Vurdering