Erichsen, Thorvald(1868-1939)
Fra Kjelsøy 1927
Olje på lerret
73x92
Signert og datert nede t.v.: Thorvald Erichsen 27.
Kunstnernes Hus, Oslo 1931, kat.nr. 173 med tittel: "Kjelsøy".
Kunstnernes Hus, Oslo 1959, kat.nr. 147 med tittel: "Fra Kjelsøy".
Vurdering
Auksjonert mandag 25. november 2013 kl 19:00