Auksjon mandag 25. november 2013 kl 19:00
Erichsen, Thorvald(1868-1939)
Blomstrende epletrær 1903

Olje på lerret
80x100
Signert og datert nede t.v.: Thv. Erichsen 03

Signert, datert og påtegnet med tittel av kunstneren på baksiden, på blindrammen: "Thv. Erichsen Blomstrende Æbletrær 1903". Påtegnet "Nr 2" og "N4" på baksiden, på blindrammen. Påtegnet med "No 2" og annen tittel på tysk på lapp på baksiden, på blindrammen: "Frühling" (Vår), samt andre mål: "107x87".

Vurdering

Auksjonert mandag 25. november 2013 kl 19:00