Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon mandag 25. november 2013 kl 19:00

Gude, Nils (1859-1908)
Haveinteriør med spaserende, lesende kvinne 1878

Olje på papir, oppklebet på plate
16x15,5
Signert og datert nede t.h.: Nils Gude 1878.

Auksjonert mandag 25. november 2013 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 10 000