Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon mandag 25. november 2013 kl 19:00

Ender, Axel (1853-1920)
Stående, strikkende kvinne i interiør

Olje på lerret
50x36
Signert nede t.h.: Axel Ender-

Påtegnet på baksiden av rammen, to steder: "Ender".

Auksjonert mandag 25. november 2013 kl 19:00

Vurdering
NOK 30 000–50 000

Tilslag NOK 51 000