Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon mandag 25. november 2013 kl 19:00

Haaland, Lauritz (1855-1938)
Seilskute ved kyst 1923

Olje på lerret
37x55
Signert og datert nede t.h.: Lauritz Haaland 1923.

Auksjonert mandag 25. november 2013 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 18 000