Auksjon mandag 25. november 2013 kl 19:00
Haaland, Lauritz(1855-1938)
Seilskute ved kyst 1923

Olje på lerret
37x55
Signert og datert nede t.h.: Lauritz Haaland 1923.

Vurdering

Auksjonert mandag 25. november 2013 kl 19:00

Tilslag NOK 18 000