Haaland, Lauritz(1855-1938)
Seilskute ved kyst 1923
Olje på lerret
37x55
Signert og datert nede t.h.: Lauritz Haaland 1923.
Vurdering
Auksjonert mandag 25. november 2013 kl 19:00
Tilslag NOK 18 000
Olje på lerret
37x55
Vurdering