Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon mandag 25. november 2013 kl 19:00

Thaulow, Frits (1847-1906)
Måneskinnsseilas 1891

Olje på lerret
50x65
Signert og noe utydelig datert nede t.h.: Frits Thaulow. 91.

Auksjonert mandag 25. november 2013 kl 19:00

Vurdering
NOK 30 000–50 000

Tilslag NOK 40 000