Auksjon mandag 25. november 2013 kl 19:00
Thaulow, Frits(1847-1906)
Måneskinnsseilas 1891

Olje på lerret
50x65
Signert og noe utydelig datert nede t.h.: Frits Thaulow. 91.

Vurdering
NOK 30 000–50 000

Auksjonert mandag 25. november 2013 kl 19:00

Tilslag NOK 40 000