Auksjon mandag 25. november 2013 kl 19:00
Gude, Hans Fredrik(1825-1903)
Båter i rom sjø med fiskere som trekker garn

Olje på mahogniplate
46x36
Signert nede t.h.: HF Gude

Noe utydelig påtegnet på baksiden: "Originalmålning H. F. Gude ....".Seilskuten i bildet har heist Schleswig-Holsteins flagg.

Vurdering

Auksjonert mandag 25. november 2013 kl 19:00

Tilslag NOK 95 000