Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon mandag 25. november 2013 kl 19:00

Gude, Hans Fredrik (1825-1903)
Båter i rom sjø med fiskere som trekker garn

Olje på mahogniplate
46x36
Signert nede t.h.: HF Gude

Noe utydelig påtegnet på baksiden: "Originalmålning H. F. Gude ....".Seilskuten i bildet har heist Schleswig-Holsteins flagg.

Auksjonert mandag 25. november 2013 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 95 000