Gude, Hans Fredrik(1825-1903)
Båter i rom sjø med fiskere som trekker garn
Olje på mahogniplate
46x36
Signert nede t.h.: HF Gude
Noe utydelig påtegnet på baksiden: "Originalmålning H. F. Gude ....".Seilskuten i bildet har heist Schleswig-Holsteins flagg.
Vurdering
Auksjonert mandag 25. november 2013 kl 19:00
Tilslag NOK 95 000