Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon mandag 25. november 2013 kl 19:00

Thaulow, Frits (1847-1906)
Den gamle kirken

Olje på lerret
93x73
Signert nede t.v.: Frits Thaulow

Auksjonert mandag 25. november 2013 kl 19:00

Vurdering
NOK 500 000–700 000

Tilslag NOK 500 000