Auksjon mandag 25. november 2013 kl 19:00
Eikaas, Ludvig(1920-2010)
Bygater Bergen 1960

Akvarell på papir, lysmål
34x25
Signert nede t.h.: L Eikaas Stedsbestemt og datert nede t.v.: Bergen /60

Påtegnet med tittel, antagelig av kunstneren, på baksiden av innrammingen: "Bygater Bergen".

Vurdering

Auksjonert mandag 25. november 2013 kl 19:00

Tilslag NOK 12 000