Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon mandag 25. november 2013 kl 19:00

Eikaas, Ludvig (1920-2010)
Bygater Bergen 1960

Akvarell på papir, lysmål
34x25
Signert nede t.h.: L Eikaas Stedsbestemt og datert nede t.v.: Bergen /60

Påtegnet med tittel, antagelig av kunstneren, på baksiden av innrammingen: "Bygater Bergen".

Auksjonert mandag 25. november 2013 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 12 000