Eikaas, Ludvig(1920-2010)
Bygater Bergen 1960
Akvarell på papir, lysmål
34x25
Signert nede t.h.: L Eikaas Stedsbestemt og datert nede t.v.: Bergen /60
Påtegnet med tittel, antagelig av kunstneren, på baksiden av innrammingen: "Bygater Bergen".
Vurdering
Auksjonert mandag 25. november 2013 kl 19:00
Tilslag NOK 12 000