Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon mandag 25. november 2013 kl 19:00

Bergslien, Knud (1827-1908)
To gutter med en ravn

Olje på lerret
31x44
Signert nede t.h.: K. Bergslien

Auksjonert mandag 25. november 2013 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 31 000