Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon mandag 25. november 2013 kl 19:00

Thaulow, Frits (1847-1906)
Elven Dordogne ved Beaulieu

Olje på lerret
66x82
Signert nede t.h.: Frits Thaulow.

Malt i 1903.

Auksjonert mandag 25. november 2013 kl 19:00

Vurdering
NOK 400 000–600 000