Auksjon mandag 25. november 2013 kl 19:00
Gude, Hans Fredrik(1825-1903)
Fjordlandskap med folkeliv 1875

Olje på lerret
36x56
Signert og datert nede t.h.: HF Gude 1875

Vurdering

Auksjonert mandag 25. november 2013 kl 19:00

Tilslag NOK 130 000