Gude, Hans Fredrik(1825-1903)
Fjordlandskap med folkeliv 1875
Olje på lerret
36x56
Signert og datert nede t.h.: HF Gude 1875
Vurdering
Auksjonert mandag 25. november 2013 kl 19:00
Tilslag NOK 130 000
Olje på lerret
36x56
Vurdering