Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon mandag 25. november 2013 kl 19:00

Gude, Hans Fredrik (1825-1903)
Fjordlandskap med folkeliv 1875

Olje på lerret
36x56
Signert og datert nede t.h.: HF Gude 1875

Auksjonert mandag 25. november 2013 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 130 000