Auksjon mandag 25. november 2013 kl 19:00
Kjær, Anders(1940-)
Uten tittel XXXX 1981

Olje på lerret
100x135
Signert nede t.h.: Kjær

Signert og datert samt påtegnet på baksiden, på blindrammen (under rammen): "Uten tittel XXXX Anders Kjær -81".

Vurdering

Auksjonert mandag 25. november 2013 kl 19:00

Tilslag NOK 75 000