Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon mandag 25. november 2013 kl 19:00

Johannessen, Jens (1934-)
Masken 1972

Olje på lerret
200x160
Signert og datert nede t.v.: JJ 72

Auksjonert mandag 25. november 2013 kl 19:00

Vurdering
NOK 800 000–1 000 000

Tilslag NOK 1 100 000