Johnson, Kaare Espolin(1907-1994)
Juksafiskere II
Litografi
Arket: 56,5x76 cm Motivet: 46,5x66,5 cm
Signert nede t.h.: Espolin Johnson.
Nummerert, påtegnet med tittel og teknikk nede t.v.: "Særtrykk VII/XX "Juksafiskerne" - originallitografi med lavering.". Antagelig signert og påtegnet "med lavering" senere. Lavering ikke synlig.
Fra 1978.
Vurdering
Auksjonert mandag 25. november 2013 kl 19:00
Tilslag NOK 16 000