Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon mandag 25. november 2013 kl 19:00

Johnson, Kaare Espolin (1907-1994)
Juksafiskere II

Litografi
Arket: 56,5x76 cm Motivet: 46,5x66,5 cm
Signert nede t.h.: Espolin Johnson.

Nummerert, påtegnet med tittel og teknikk nede t.v.: "Særtrykk VII/XX "Juksafiskerne" - originallitografi med lavering.". Antagelig signert og påtegnet "med lavering" senere. Lavering ikke synlig.
Fra 1978.

Auksjonert mandag 25. november 2013 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 16 000