Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon mandag 25. november 2013 kl 19:00

Johnson, Kaare Espolin (1907-1994)
Petter Dass I

Litografi
47x72,5
Signert nede t.h.: Espolin Johnson.

Nummerert nede t.v.: 36/50. Påtegnet med tittel nede t.v.: "Petter Dass". Påtegnet med dedikasjon, datert 1965, nede t.v.
Fra 1962.

Auksjonert mandag 25. november 2013 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 15 000