Picasso, Pablo(1881-1973)
Etreinte
Radering
Motivet: 425x570 mm
Signert med blyant nede t.h.: Picasso
Datert speilvendt i trykket: 14.10.63. Nummerert nede t.v.: 41/50. Bloch 1110.
Vurdering
Auksjonert mandag 25. november 2013 kl 19:00