Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon mandag 25. november 2013 kl 19:00

Picasso, Pablo (1881-1973)
Etreinte

Radering
Motivet: 425x570 mm
Signert med blyant nede t.h.: Picasso

Datert speilvendt i trykket: 14.10.63. Nummerert nede t.v.: 41/50. Bloch 1110.

Auksjonert mandag 25. november 2013 kl 19:00

Vurdering