Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon mandag 25. november 2013 kl 19:00

Picasso, Pablo (1881-1973)
Portrett av D. H. Kahnweiler, III 1957

Litografi
Arket: 65,5x50,5 cm Motivet: 64x49 cm
Signert i rødt nede t.v.: Picasso Datert i trykket oppe t.h.: 3.6.57.

Nummerert nede t.h.: 27/50.

Auksjonert mandag 25. november 2013 kl 19:00

Vurdering
NOK 20 000–25 000