Auksjon mandag 25. november 2013 kl 19:00
Bergman, Anna-Eva(1909-1987)
Fjell 1959

Tempera og metallfolie på papir, oppklebet på
12x19
plate Signert og datert nede t.h.: AEB 1959

Signert og påtegnet, antagelig av kunstneren, på baksiden av platen: No 39 - 1959 AE Bergman

Vurdering

Auksjonert mandag 25. november 2013 kl 19:00

Tilslag NOK 7 000