Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon mandag 25. november 2013 kl 19:00

Bergman, Anna-Eva (1909-1987)
Fjell 1959

Tempera og metallfolie på plate
13x17
Signert og datert nede t.h.: AEB 1959

Signert og påtegnet, antagelig av kunstneren, på baksiden av platen: "No 13 - 1959 AE Bergman"

Auksjonert mandag 25. november 2013 kl 19:00

Vurdering