Auksjon mandag 18. desember 2000 kl 18:00

Gamle Logen

Johnson, Kaare Espolin (1907-1994)
Lysbroen

Litografi, lysmål
48x64
Signert nede t.h.: Espolin Johnson -

Nummerert nede t.v.: 203/299. Fra 1988.

Vurdering

Tilslag NOK 29 000