Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon mandag 25. november 2013 kl 19:00

Schyberg Olsen, Sverre (1971-)
Edvard Munch, portrett

Olje på lerret
90x90
Signert nede t.v.: Sverre Schyberg Olsen

Signert, datert og påtegnet av kunstneren på baksiden av lerretet: "Sverre Schyberg Olsen 2013 Edvard Munch".

Auksjonert mandag 25. november 2013 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 34 000