Auksjon mandag 25. november 2013 kl 19:00
Folmoe, Trine(1962-)
Mor og barn

Olje på lerret
90x81
Signert nede t.h.: Folmoe

Vurdering
NOK 50 000

Auksjonert mandag 25. november 2013 kl 19:00