Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon mandag 25. november 2013 kl 19:00

Folmoe, Trine (1962-)
Mor og barn

Olje på lerret
90x81
Signert nede t.h.: Folmoe

Auksjonert mandag 25. november 2013 kl 19:00

Vurdering
NOK 50 000