Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon mandag 25. november 2013 kl 19:00

Zorn, Anders (1860-1920)
Ved pianoet 1900

Radering, lysmål
22x16, Platemål: 200x150 mm
Signert med blyant nede t. h.: Zorn.
Signert og datert i platen i midten t.v.: Zorn 1900

Modellen er Mrs Anna Hardin født Burnett.
1900
ZG 160.

Auksjonert mandag 25. november 2013 kl 19:00

Vurdering