Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon mandag 25. november 2013 kl 19:00

Zorn, Anders (1860-1920)
Sommer 1907

Radering, lysmål
20x14, Platemål: 178x120 mm
Signert og datert i platen nede t. v.: Zorn 1907

1907
ZG 211.

Auksjonert mandag 25. november 2013 kl 19:00

Vurdering