Auksjon mandag 25. november 2013 kl 19:00
Zorn, Anders(1860-1920)
Sommer 1907

Radering, lysmål
20x14, Platemål: 178x120 mm
Signert og datert i platen nede t. v.: Zorn 1907

1907
ZG 211.

Vurdering

Auksjonert mandag 25. november 2013 kl 19:00

Tilslag NOK 9 000