Zorn, Anders(1860-1920)
Sommer 1907
Radering, lysmål
20x14, Platemål: 178x120 mm
Signert og datert i platen nede t. v.: Zorn 1907
1907
ZG 211.
Vurdering
Auksjonert mandag 25. november 2013 kl 19:00
Tilslag NOK 9 000
Radering, lysmål
20x14, Platemål: 178x120 mm
1907
ZG 211.
Vurdering