Auksjon mandag 25. november 2013 kl 19:00
Baade, Knud(1808-1879)
Fjordlandskap med folkeliv 1847

Olje på lerret
36x50
Dobbeltsignert og datert nede t.h.: Baade Baade 1847

Vurdering

Auksjonert mandag 25. november 2013 kl 19:00

Tilslag NOK 10 000