Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon mandag 25. november 2013 kl 19:00

Baade, Knud (1808-1879)
Fjordlandskap med folkeliv 1847

Olje på lerret
36x50
Dobbeltsignert og datert nede t.h.: Baade Baade 1847

Auksjonert mandag 25. november 2013 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 10 000