Baade, Knud(1808-1879)
Fjordlandskap med folkeliv 1847
Olje på lerret
36x50
Dobbeltsignert og datert nede t.h.: Baade Baade 1847
Vurdering
Auksjonert mandag 25. november 2013 kl 19:00
Tilslag NOK 10 000
Olje på lerret
36x50
Vurdering