Auksjon mandag 25. november 2013 kl 19:00
Bagge, Magnus Thulstrup(1825-1894)
Aftenstemning med rein 1865

Olje på papir, oppklebet på plate
23x33
Signert og datert nede på midten: Magnus Bagge 1865

Vurdering

Auksjonert mandag 25. november 2013 kl 19:00

Tilslag NOK 12 000