Bagge, Magnus Thulstrup(1825-1894)
Aftenstemning med rein 1865
Olje på papir, oppklebet på plate
23x33
Signert og datert nede på midten: Magnus Bagge 1865
Vurdering
Auksjonert mandag 25. november 2013 kl 19:00
Tilslag NOK 12 000
23x33
Vurdering