Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon mandag 25. november 2013 kl 19:00

Bagge, Magnus Thulstrup (1825-1894)
Aftenstemning med rein 1865

Olje på papir, oppklebet på plate
23x33
Signert og datert nede på midten: Magnus Bagge 1865

Auksjonert mandag 25. november 2013 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 12 000