Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon mandag 25. november 2013 kl 19:00

Nupen, Kjell (1955-2014)

Olje på lerret
109x79
Signert nede t.h.: K. Nupen

Signert og datert på baksiden av lerretet: "K Nupen 1991".

Auksjonert mandag 25. november 2013 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 28 000 med forbehold