Johannessen, Jens(1934-)
Hommage à Brueghel
Litografi
75x53
Signert nede t.h.: Jens Johannessen.
Nummerert nede t.v.: XII/XVIII. Fra 1981.
Vurdering
Tilslag NOK 4 000
Litografi
75x53
Vurdering