Auksjon mandag 18. desember 2000 kl 18:00

Gamle Logen

Johannessen, Jens (1934-)
Hommage à Brueghel

Litografi
75x53
Signert nede t.h.: Jens Johannessen.

Nummerert nede t.v.: XII/XVIII. Fra 1981.

Vurdering