Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon mandag 25. november 2013 kl 19:00

Johnson, Kaare Espolin (1907-1994)
Finnmarksbekk

Serigrafi
21x37
Signert nede t.h.: Espolin Johnson.

Nummerert nede t.v.: 25/50.
Påtegnet med tittel nede t.v., samt påtegnet med dedikasjon og datert: "1966", nede på midten.
Fra 1960.

Auksjonert mandag 25. november 2013 kl 19:00

Vurdering
NOK 7 000–9 000