Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon mandag 25. november 2013 kl 19:00

Johnson, Kaare Espolin (1907-1994)
Gubbene

Serigrafi
38x28
Signert nede t.h.: Espolin Johnson

Nummerert nede t.v.: 27/50.
Påtegnet med tittel nede t.v. Påtegnet med dedikasjon, datert: "Juli 1966", nede på midten.
Fra 1955.

Auksjonert mandag 25. november 2013 kl 19:00

Vurdering
NOK 10 000–12 000