Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon mandag 25. november 2013 kl 19:00

Johnson, Kaare Espolin (1907-1994)
Lofotskøyter

Litografi
41,5x63,5
Signert nede t.h.: Espolin Johnson -

Samme trykket er trykket oppned på baksiden, med håndkolorering. Antagelig prøvetrykk.
Fra 1955.

Auksjonert mandag 25. november 2013 kl 19:00

Vurdering