Auksjon mandag 25. november 2013 kl 19:00
Johnson, Kaare Espolin(1907-1994)
Lofotskøyter

Litografi
41,5x63,5
Signert nede t.h.: Espolin Johnson -

Samme trykket er trykket oppned på baksiden, med håndkolorering. Antagelig prøvetrykk.
Fra 1955.

Vurdering

Auksjonert mandag 25. november 2013 kl 19:00

Tilslag NOK 9 500