Johnson, Kaare Espolin(1907-1994)
Drøm
Litografi
50x64
Signert nede t.h.: Espolin Johnson.
Påtegnet nede t.v.: Epreuve d'artiste.
Fra 1975.
Vurdering
Auksjonert mandag 25. november 2013 kl 19:00
Tilslag NOK 15 000
Litografi
50x64
Fra 1975.
Vurdering