Auksjon mandag 25. november 2013 kl 19:00
Johnson, Kaare Espolin(1907-1994)
Drøm

Litografi
50x64
Signert nede t.h.: Espolin Johnson.

Påtegnet nede t.v.: Epreuve d'artiste.
Fra 1975.

Vurdering

Auksjonert mandag 25. november 2013 kl 19:00

Tilslag NOK 15 000