Auksjon mandag 25. november 2013 kl 19:00
Johnson, Kaare Espolin(1907-1994)
Roerne

Litografi
50x62
Signert nede t.h.: Espolin Johnson.

Nummerert nede t.v.: 54/75. Påtegnet med dedikasjon, datert 1966, nede t.h. Påtegnet sitat fra "Nordlands Trompet" av Petter Dass nede på midten: "Vi bør ei med Jona forandre vår Kaas, men seile så lenge til Gud setter Laas, for ald vaares Veye og Vandring".
Fra 1962.

Vurdering

Auksjonert mandag 25. november 2013 kl 19:00

Tilslag NOK 15 000