Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon mandag 25. november 2013 kl 19:00

Johnson, Kaare Espolin (1907-1994)
Roerne

Litografi
50x62
Signert nede t.h.: Espolin Johnson.

Nummerert nede t.v.: 54/75. Påtegnet med dedikasjon, datert 1966, nede t.h. Påtegnet sitat fra "Nordlands Trompet" av Petter Dass nede på midten: "Vi bør ei med Jona forandre vår Kaas, men seile så lenge til Gud setter Laas, for ald vaares Veye og Vandring".
Fra 1962.

Auksjonert mandag 25. november 2013 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 15 000