Kauffmann, Hermann(1808-1889)
Høylasskjøring
Olje på lerret
56x80
Signert nede t.h.: Herm: Kauffmann
Vurdering
Auksjonert mandag 25. november 2013 kl 19:00
Tilslag NOK 36 000
Olje på lerret
56x80
Vurdering