Auksjon mandag 25. november 2013 kl 19:00
Kauffmann, Hermann(1808-1889)
Høylasskjøring

Olje på lerret
56x80
Signert nede t.h.: Herm: Kauffmann

Vurdering

Auksjonert mandag 25. november 2013 kl 19:00

Tilslag NOK 36 000