Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon mandag 25. november 2013 kl 19:00

Kauffmann, Hermann (1808-1889)
Høylasskjøring

Olje på lerret
56x80
Signert nede t.h.: Herm: Kauffmann

Auksjonert mandag 25. november 2013 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 36 000