Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon mandag 25. november 2013 kl 19:00

Normann, Adelsteen (1848-1918)
Vinterlandskap med åpen elv

Olje på lerret
51x61
Signert nede t.v.: .A Normann

Auksjonert mandag 25. november 2013 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 27 000