Auksjon mandag 25. november 2013 kl 19:00
Normann, Adelsteen(1848-1918)
Vinterlandskap med åpen elv

Olje på lerret
51x61
Signert nede t.v.: .A Normann

Vurdering

Auksjonert mandag 25. november 2013 kl 19:00

Tilslag NOK 27 000