Thaulow, Frits(1847-1906)
Elv i vinterlandskap
Olje på lerret
33x46
Signert nede t.h.: Frits Thaulow.
Vurdering
Auksjonert mandag 25. november 2013 kl 19:00
Tilslag NOK 40 000
Olje på lerret
33x46
Vurdering