Auksjon mandag 25. november 2013 kl 19:00
Thaulow, Frits(1847-1906)
Elv i vinterlandskap

Olje på lerret
33x46
Signert nede t.h.: Frits Thaulow.

Vurdering

Auksjonert mandag 25. november 2013 kl 19:00

Tilslag NOK 40 000