Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon mandag 25. november 2013 kl 19:00

Thaulow, Frits (1847-1906)
Elv i vinterlandskap

Olje på lerret
33x46
Signert nede t.h.: Frits Thaulow.

Auksjonert mandag 25. november 2013 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 40 000