Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon mandag 25. november 2013 kl 19:00

Weidemann, Jakob (1923-2001)

Litografi med håndkolorering, lysmål
38x45
Signert nede t.h.: Weidemann

Auksjonert mandag 25. november 2013 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 18 000