Fjell, Kai(1907-1989)
Rødhette 1979
Akvarell på papir, lysmål
20x28
Signert og datert nede t.h.: Kai Fjell 79
Påtegnet med tittel nede t.v.
Vurdering
NOK 10 000–12 000
Auksjonert mandag 25. november 2013 kl 19:00
Tilslag NOK 14 000
Akvarell på papir, lysmål
20x28
Påtegnet med tittel nede t.v.
Vurdering
NOK 10 000–12 000