Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon mandag 25. november 2013 kl 19:00

Fjell, Kai (1907-1989)
Rødhette 1979

Akvarell på papir, lysmål
20x28
Signert og datert nede t.h.: Kai Fjell 79

Påtegnet med tittel nede t.v.

Auksjonert mandag 25. november 2013 kl 19:00

Vurdering
NOK 10 000–12 000

Tilslag NOK 14 000