Hansteen, Nils(1855-1912)
Fra Drøbak 1886
Olje på lerret
68x100
Signert og datert nede t.v.: Nils Hansteen 1886
Vurdering
Auksjonert mandag 25. november 2013 kl 19:00
Olje på lerret
68x100
Vurdering