Auksjon mandag 25. november 2013 kl 19:00
Hansteen, Nils(1855-1912)
Fra Drøbak 1886

Olje på lerret
68x100
Signert og datert nede t.v.: Nils Hansteen 1886

Vurdering

Auksjonert mandag 25. november 2013 kl 19:00