Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon mandag 25. november 2013 kl 19:00

Hansteen, Nils (1855-1912)
Fra Drøbak 1886

Olje på lerret
68x100
Signert og datert nede t.v.: Nils Hansteen 1886

Auksjonert mandag 25. november 2013 kl 19:00

Vurdering