Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon mandag 25. november 2013 kl 19:00

Normann, Adelsteen (1848-1918)
Fiskevær i midnattsol 1881

Olje på lerret
67x103
Signert og datert nede t.h.: A Normann Ddf 1881

Auksjonert mandag 25. november 2013 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 35 000