Normann, Adelsteen(1848-1918)
Fiskevær i midnattsol 1881
Olje på lerret
67x103
Signert og datert nede t.h.: A Normann Ddf 1881
Vurdering
Auksjonert mandag 25. november 2013 kl 19:00
Tilslag NOK 35 000
Olje på lerret
67x103
Vurdering