Auksjon mandag 18. desember 2000 kl 18:00

Gamle Logen

Knoff, Johan (1935-)
Snackbar, Latinerkvarteret, Paris 1982

Olje på lerret
59x81
Signert og datert nede t.h.: Knoff 82

Påtegnet med tittel og signert på baksiden av blindrammen.

Vurdering
NOK 10 000–12 000