Knoff, Johan(1935-)
Snackbar, Latinerkvarteret, Paris 1982
Olje på lerret
59x81
Signert og datert nede t.h.: Knoff 82
Påtegnet med tittel og signert på baksiden av blindrammen.
Vurdering
NOK 10 000–12 000
Tilslag NOK 8 500