Auksjon mandag 18. desember 2000 kl 18:00

Gamle Logen

Knoff, Johan (1935-)
Spillehall, San Francisco 1982

Olje på lerret
Signert og datert nede t.h.: Knoff 82

Påtegnet med tittel på baksiden av blindrammen.

Vurdering
NOK 10 000–12 000