Knoff, Johan(1935-)
Spillehall, San Francisco 1982
Olje på lerret
Signert og datert nede t.h.: Knoff 82
Påtegnet med tittel på baksiden av blindrammen.
Vurdering
NOK 10 000–12 000
Tilslag NOK 8 500
Olje på lerret
Vurdering
NOK 10 000–12 000