Auksjon mandag 25. november 2013 kl 19:00
Diriks, Edvard(1855-1930)
Bylandskap

Olje på mahogniplate
44x64
Signert nede t.h.: Diriks

Vurdering

Auksjonert mandag 25. november 2013 kl 19:00

Tilslag NOK 8 000