Diriks, Edvard(1855-1930)
Bylandskap
Olje på mahogniplate
44x64
Signert nede t.h.: Diriks
Vurdering
Auksjonert mandag 25. november 2013 kl 19:00
Tilslag NOK 8 000
Olje på mahogniplate
44x64
Signert nede t.h.: Diriks
Vurdering