Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon mandag 25. november 2013 kl 19:00

Diriks, Edvard (1855-1930)
Bylandskap

Olje på mahogniplate
44x64
Signert nede t.h.: Diriks

Auksjonert mandag 25. november 2013 kl 19:00

Vurdering