Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon mandag 25. november 2013 kl 19:00

Smith-Hald, Frithjof (1846-1903)
Sommermorgen 1873

Olje på lerret
42x62
Signert og datert nede t.v.: Smith Hald 73.

Påtegnet med tittel og signert på baksiden, på blindrammen: ""Sommermorgen" FSH-.".

Auksjonert mandag 25. november 2013 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 10 000