Smith-Hald, Frithjof(1846-1903)
Sommermorgen 1873
Olje på lerret
42x62
Signert og datert nede t.v.: Smith Hald 73.
Påtegnet med tittel og signert på baksiden, på blindrammen: ""Sommermorgen" FSH-.".
Vurdering
Auksjonert mandag 25. november 2013 kl 19:00
Tilslag NOK 10 000